Bezbolestné ošetření

  Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestné ošetření

  Alfadent provádí bezbolestné ošetření, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu lékaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy se zuby, ošetření neodkládejte. Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašeho chrupu Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) a bezbolestné ošetření je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky).

  Bezbolestné a rychlé ošetření zubů

  CEREC je to nejlepší, co Vám moderní stomatologie k bezbolestnému a rychlému ošetření zubů ve světě může dnes nabídnout.

  Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv zubaře. Proč si tedy užívat nové technologie jen v mobilu, televizi nebo ve Vašem autě? Užijte si je i u bezbolestného ošetření zubů u zubaře. U nás navíc je ošetření bezbolestné, v pohodě a za rozumné ceny.

  Zubní chirurgie - bezbolestné ošetření

  Zákroků zubní chirurgie se v klinice Alfadent nemusíte obávat. Naši stomatochirurgové Vám provedou bezbolestné ošetření, za použití lokální anestezie (místní umrtvení), nebo přímo analgosedace (stav podobný spánku, ve kterém je ošetření zcela bezbolestné).

  Analgosedace – bezbolestné ošetření u zubaře

  Analgosedace se doporučuje pacientům, kteří podstupují složitější stomatologický zákrok, popř. pacientům obávajícím se stomatologického ošetření, a to i starším dětem, nebo pacientům s dávivým reflexem. Léčebnou látku Vám aplikuje anesteziolog do žíly. Látka navodí stav podobný hlubokému spánku, ve kterém je pro pacienta ošetření bezbolestné, bez psychického i fyzického strádání, či nepříjemné. Analgosedace také umožňuje stomatologovi soustředit se plně na práci, není zneklidňován obavami o bolestivé reakce pacienta.

  Narkóza – bezbolestné ošetření pro malé děti

  Narkóza umožňuje bezbolestné ošetření zejména pro velmi malé děti, mohou ji ale využít i ostatní pacienti. Malí pacienti mívají ze zubaře strach a často se instinktivně brání. Narkóza tak umožňuje i stomatologům lepší podmínky pro ošetření dětského chrupu. Narkóza znamená bezbolestné ošetření  a konec traumatům z návštěvy zubaře, která mnozí z nás jako děti zažívaly.

  Zubní ordinace Praha | Stomatologie Praha 5 | Zubní Praha | CEREC Praha | Zubař Praha | Zubní klinika alfadent Praha - bezbolestné ošetření

  optimalizace PageRank.cz

  TOPlist